Bosruiterweg 25 -203 - 3897 LV ZEEWOLDE (FLEVOLAND)
Prijs: € 389.000 k.k. Plaats: ZEEWOLDE (FLEVOLAND) Adres:
Bosruiterweg 25 -203
3897 LV
|
In het kort...
Prachtig gelegen op “Buitenplaats Horsterwold”, met zwembad en tennisbanen, vindt u deze grote en goed onderhouden recreatievilla met volwaardige verdieping. |
Aantal kamers: 5 | Aantal slaapkamers: 3 |
Bouwjaar: 0 | Woonlagen: 2 |
Perceeloppervlakte: 775 m² | Woonoppervlakte: 220 m² |
Inhoud: 0 m³ | Balkon: |
Garage: | Tuin: Ja |
Gegevens aanbieder | |
BestBuymakelaars.nl | Nassaulaan 30 3843 DD Harderwijk |
Telefoon: 0341-881623 | Mobiel: 06-22441169 |
Fax: | E-mailadres: info@bestbuymakelaars.nl |
Website: www.bestbuymakelaars.nl |
![]() |
Prachtig gelegen op “Buitenplaats Horsterwold”, met zwembad en tennisbanen, vindt u deze grote en goed onderhouden recreatievilla met volwaardige verdieping.
Indeling: Royale entree, toilet, 1e slaapkamer of kantoor, trapopgang naar de verdieping en niet te vergeten de verassend grote badkamer met sauna, vrijstaande Jacuzzi, dubbele douche, dubbele wastafel en het 2e toilet. Voorts bereikt u het woongedeelte met een speelse afscheiding tussen de eethoek en de zithoek met gashaard en moderne open keuken. Deze luxe keuken is voorzien van alle wenselijke inbouwapparatuur en door de vele raampartijen en meerdere schuifpuien heeft u overal heerlijk veel licht en een mooi zicht op de tuin de daaraan gelegen waterpartij.
Op de verdieping bevinden zich nu twee kamers die in gebruik zijn als een enorme slaapkamer en walk-in-closet met washoek en cv-opstelling. Wilt u de verdieping echter optimaal benutten, volgens de originele indeling, dan is er voldoende ruimte voor drie ruime slaapkamers.
Deze villa uit 2008 is perfect geïsoleerd en goed onderhouden. De gehele begane grond is voorzien van een stijlvolle plavuizen vloer met vloerverwarming. Al met al een ideale recreatievilla waar u direct kunt genieten van uw welverdiende vrije tijd.
Het Horsterwold is een prachtig natuurgebied in het grootste loofbos van West-Europa. Hier kunt u heerlijk wandelen, fietsen, paardrijden, kanoën en golfen. Tevens ligt het park langs een vaart, die in verbinding staat met het Veluwemeer, met daardoor volop mogelijkheden voor waterrecreatie.